Domitės domenu skambinkite 860 846 736 arba rašykite info@domenai.eu
Select Page

D.U.K

Kaip galiu parduoti ar išnuomoti domeną šio tinklapio pagalba

Domenai.eu internetinė svetainė reklamuoja juridinių, fizinių asmenų parduodamus ir/ar nuomojamus domenus.

Tad domenai.eu suteiks domeno reklamos paslaugas bei tarpininkaus parduodant, nuomojant Jūsų turimus domenus.

Domenų pardavimo, nuomos procedūras atlieka profesionalūs tarpininkai, kurie yra sukaupę patirtį, atliekant ne vieną sandorį, tad Jums mažiau reikės rūpintis pašaliniais klausimais siekiant parduoti ar išnuomoti turimą domeną.

Pirkėjas (užsakovas) ineternetinėje svetainėje domenai.eu gauna pasiūlymą fiksuotomis kainomis.
Po užsakymo pateikimo pirkėjas (užsakovas) apmoka užsakymą bankiniu pavedimu.
Po apmokėjimo per 3 darbo dienas pirkėjas (užsakovas) perima domeno kontrolę.

Norėdamas parduoti domeną, domeno savininkas turi:
1) pateikti siūlymą el. paštu info@domenai.eu, o pasiūlyme pateikiama informacija:
A) kaina, kurią norima gauti už domeno pardavimą/nuomą. Tuomet internetinė svetainė domenai.eu pateikia atsakymą dėl kainos tinkamumo arba netinkamumo bei nustatomas procentinis komisinių dydis, kuris yra nuo 20 iki 40 procentų priklausomai nuo domeno. Suderinus šiuo aspektus pereinama prie B punkto
B) domeno savininkas pasirašytinai garantuoja, kad pateikiami tikslūs kontaktiniai duomenys, užtikrinama, kad bus bendraujama bei deramasi su potencialiais pirkėjais, nuomininkais. Domeno savininkas taip pat įsipareigoja derinti domeno perleidimo sutarties sąlygas, užtikrina domeno perleidimą pirkėjui, nuomoninkui ir t.t.

Taigi , jei norite parduoti, išnuomoti turimus domenus rašykite el. paštu info@domenai.eu ir siųskite turimą domenų sąrašą.

Domenai.eu sprendžiamos problemos

Domenai.eu sprendžia tiek klientų (domenų pirkėjų, domenų nuomotojų) problemas, tiek domenų valdytojų problemas, nes klientai gali rinktis jiems tinkamą domeną iš itin didelio domenų kiekio bei domenus gali rasti įvairiausių sričių specialistai, verslininkai ar socialiniai, informaciniai projektai. Tuo tarpu domenų valdytojai gali rasti nenaudojamam domenai puikų panaudojimo būdą.

Kas yra domenas ?

Domenas – jūsų interneto svetainės adresas (pvz.: domenai.eu). Domenas – tai iš raidžių, skaičių ir kitų ženklų sekos sudaryta unikali tapatybė internete, nes antro tokio pačio vardo negali būti.

Domenas arba kitaip internetinis adresas yra būtinas, kad interneto svetainė veiktų ir būtų pasiekiama internete. Taip pat domenas yra reikalingas, kad veiktų ir elektroninis paštas.

Kadangi domenas atspindi tapatybę internete, tad labai svarbu išsirinkti tinkamą.

Domeno sinonimai

Interneto svetainė, internetinis tinklapis, internetinis puslapis, svetainės adresas, interneto adresas, tinklapio adresas,internetinė tapatybė …

.lt domenų įdomioji statistika

2016 m. sausio 28 d. .lt domeno administratoriaus pateikiami duomenys:
174518 įkurti .LT domenai
174215 deleguojami .LT domenai
1730 IDN domenai

Registruotų .LT domenų pokytis:
Registruotų domenų skaičius (.lt domeno administratoriaus pateikiami duomenys)
2011-2015 m.
2011 m. +11,5% (16065)
2012 m. +8,9% (13731)
2013 m. +5,0% (8107)
2014 m. +4,1% (6923)
2015 m. +3,2 % (5393)

88 proc. iš 173 tūkst. administruojamų „.lt“ srities domenų yra įkurti Lietuvos juridinių ir fizinių asmenų, juos valdyti padeda 141 akredituotas paslaugų teikėjas.

Domenai lietuviškomis raidėmis

2016 m. kovo 30 d. 10 val. sukako lygiai 12 metų nuo to momento kai aukščiausio lygio domene .lt buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių (IDN domenai).

Staigus lietuviškomis raidėmis domenų skaičiaus augimas įvyko po 2007 m. kovo 13 d. – naujos .lt administravimo sistemos starto.
Daugiausiai su lietuviškomis raidėmis domenai sudaryti iš aštuonių simbolių (neskaitant .lt galūnės).
Domenuose sudarytuose iš lietuviškų raidžių dažniausiai pasitaiko lietuvių kalbos abėcėlės raidės ė, š, ž rečiausiai – ę, ą.

Domenus su lietuviškomis raidėmis fiziniai ir juridiniai asmenys naudoja beveik vienodai aktyviai fiziniai asmenys užregistravę 44% visų domenų su lietuviškomis raidėmis.
Nestebina, kad virš 98% .lt domenų su lietuviškomis yra užregistravę Lietuvos gyventojai.

Parduodamų domenų, nuomojamų domenų lietuviškomis raidėmis sąrašas – domenai lietuviškomis raidėmis.

Užklausimai dėl domenų skelbimo internetiniame tinklapyje domenai.eu

13 + 4 =